top of page
495DE85E-75D9-459F-89C7-E1205B1478A0.JPG

NAŠE SLUŽBY

Partnerství je jedna z našich hlavních hodnot. Proto si zakládáme na službách, které pro vás děláme. Připravíme pro váš tým PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ, DEGUSTACI, půjčíme vám NAŠEHO SOMMELIÉRAdokonce i naší POP-UPOVOU RESTAURACI b.UP nebo pozveme váš tým na naše WORKSHOPY

PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ

Znalost produktů nabízených v restauraci je nesmírně důležitá. Proto pro naše partnery pravidelně pořádáme produktová školení personálu. Týmy v restauracích se díky nim dozvídají více informací a důležitých detailů o vinařstvích, ze kterých naše vína pochází, i o vínech samotných. Ale nezůstává jen u teorie. Teorii je vždy nejlepší spojit s praxí, a tak při našich školeních samozřejmě hodně ochutnáváme, aby byl zážitek kompletní. 

b.SOMMELIER SERVIS

 

Děláte ve Vašem podniku speciální akci a nemáte svého sommeliéra? Proto je tu naše služba b.SOMMELIER SERVIS. Díky ní Vám, po předchozí domluvě, našeho kvalitního sommeliéra "zapůjčíme", a to až na osm hodin.

b.UP

Naše POP-UPOVÁ restaurace, která funguje jako podpora našich spřátelených restaurací, ale také jako skvělý food event u vás doma nebo ve firmě.

Základem jsou pro nás vždy kvalitní suroviny a skvělá vína z oblasti střední Evropy.  O luxusní zpracování našich pokrmů se stará známý šéfkuchař Pavel Buchwaldek.

b.UP WORKSHOP

Workshopy pro naše spřátelené restaurace přinášejí spoustu zajímavostí o dobrém jídle a víně.

 

V roli přednášejících se střídají  zajímavé osobnosti české gastroscény -  pěstitelé, dodavatelé i výrobci. Ukazujeme, jak pracovat dohromady s jídlem a vínem, jak si usnadnit práci v kuchyni nebo jak si pomoci při práci s vínem na place.

Zároveň takto propojujeme gastro komunitu.

b.SOMMELIER DEGU

Degustace vín pořádaná pro profesionální sommeliéry vedená Terezou Aujeskou. Tyto degustace se zaměřují na ročníková srovnání vín, specifická portfolia či odrůdy vín.

Kromě ochutnání zajímavých vín je pro všechny užitečné sdílení svých zkušeností a  budování sommeliérské komunity. 

bottom of page