top of page

GALADEGUSTACE S 
WEINGUT WACHTER-WIESLER A WEINGUT STRAKA
16.11. 2022 od 18.00 hod.

1EC8D4B2-B238-4C9E-B883-BB6D9073C336.JPG

by

b-wine-nazev_white.png

Zveme vás na Galadegustaci s vinaři z WEINGUT WACHTER-WIESLER a WEINGUT STRAKA!


KDY: středa 16.11.2022 od 18.00 hod. 

KDE:  Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5-Smíchov

Weingut Wachter-Wiesler se nachází v rakouském jižním Burgenlandu.  V čele vinařství stojí Christoph Wachter, který jde při pěstování vinné révy i při své práci ve sklepě co nejpřirozenější cestou. Dominantní odrůdou tohoto vinařství je Frankovka, pro kterou je Christoph znám po celém světe. Více se o vinařství Wachter-Wiesler dočtete ZDE.

Weingut Straka se nachází v Rakousku, přesně na pomezí středního a jižního Burgenlandu. Charakter vín získaný jedinečným terroir, i pečlivou prací spojenou s malolaktickou fermentací Vás rozhodně zaujme. Více o vinařství Straka se dočtete ZDE.

Galadegustaci si povedou sami vinaři. Za Weingut Wachter-Wiesler to bude Julia Wachter, sestra Christopha Wachtera podílící se na chodu vinařství. Za Weingut Straka dorazí Thomas Straka.

Těšíme se na Vás!

 

 

 

*Pro rezervaci termínu v dalším kroku zvolte "NAČÍST VOLNÉ TERMÍNY" a klikněte na čas začátku akce (POZOR MŮŽE BÝT VYPSÁNO VÍCE TERMÍNŮ NAJEDNOU, PROTO VYBERTE OPRAVDU TERMÍN, NA KTERÝ SE HLÁSÍTE). Tlačítkem "Další" se dostanete na políčko pro vyplnění Vašich údajů. Zmáčknutím tlačítka "REZERVOVAT" je Vaše rezervace dokončena. Děkujeme :-)

bottom of page