DEGUSTACE WEINGUT WACHTER-WIESLER S TEREZOU AUJESKOU
15.11. 2022 od 18.00 hod.

IMGP1349.jpeg

by

b-wine-nazev_white.png

Zveme vás na vinnou degustaci WEINGUT WACHTER-WIESLER s naší Head Sommeliérkou

TEREZOU AUJESKOU.


KDY: úterý 15.11.2022 od 18.00 hod. 

KDE:  HUB International, Koperníkova 10, Praha 2

Weingut Wachter-Wiesler se nachází v rakouském jižním Burgenlandu.  V čele vinařství stojí Christoph Wachter, který jde při pěstování vinné révy i při své práci ve sklepě co nejpřirozenější cestou. Dominantní odrůdou tohoto vinařství je Frankovka, pro kterou je Christop znám po celém světe. Více se o vinařství Wachter-Wiesler dočtete ZDE.

 

Tereza Aujeská je naší Head Sommeliérkou a také manažerkou restaurace Kuchyň na hradě. Opírá se o několikaleté zkušenosti v oblasti sommeliérství získaných ať už ve Vinografu nebo pak v restaurační síti Ambiente. S vínem pracuje ráda a baví ji, že může s každým vínem poznávat nové lidi. O tom vás přesvědčí také při naší degustaci vín Christopha Wachter. O Tereze a její cestě za vínem si můžete zatím přečíst více ZDE.

 

Těšíme se na Vás!

 

 

 

*Pro rezervaci termínu v dalším kroku zvolte "NAČÍST VOLNÉ TERMÍNY" a klikněte na čas začátku akce (POZOR MŮŽE BÝT VYPSÁNO VÍCE TERMÍNŮ NAJEDNOU, PROTO VYBERTE OPRAVDU TERMÍN, NA KTERÝ SE HLÁSÍTE). Tlačítkem "Další" se dostanete na políčko pro vyplnění Vašich údajů. Zmáčknutím tlačítka "REZERVOVAT" je Vaše rezervace dokončena. Děkujeme :-)